Nawiedzona Krypta

Forum miłośników fantastyki i roleplayu.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-12-22 11:18:49

sylvanrulez

Kościej

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 36
Punktów :   

Komunikat nr 1 z dnia 22.12.12

Panowie. Otóż, ten tego, miałem zasadniczo Wam  żadnych życzeń nie składać, myślałem, że sie nie opłaca wysilać, świąt nie będzie, bo świat szlag trafi wcześniej. I tak sobie czekam wczoraj, czekam, marynarkę na grzbiet zarzuciłem, lampka wina w łapce, w drugiej kawał pizzy, po co mi ostatnie 30zł w portfelu, skoro za kilka chwil nie będzie mi żadna kasa potrzebna? A tu niespodzianka...myślałem, okej, Koniec Świata się spóźnił do nas, bo straszne korki są, A2 remontowana, celnicy znowu strajkują i nie chcą Końca przepuścić i zamknęli granicę, a jak by Koniec chciał użyć PKP, to by prędzej naszą Galaktykę coś rozwaliło, niż by dojechał do Wawy. A nawet jeśli by wbił, to i tak się w Wawie zgubi, dresy mu wpierdolą, prascy doliniarze okradną, a żule zbluzgają i zarzygają, po czym koniec świata stwierdzi, że się nic tu robić nie opłaca, bardziej szlag Polski już trafić nie może. No, chyba, że PO wygra kolejne wybory, tudzież Palikot, ale to mniejsza.

Łotóż. Ludzie, elfy, halfingi i dłorfsy. Wesołych, albo smutnych, co kto lubi, ja na ten przykład najbardziej bym chciał na takiej melancholi, pełnych przytulania rodziny i obmacywania dziewek, jeno ładnych, żarcia w chuj, żeby Was żadne patogeny nie dorwały, żeby nie było zaparć, biegunek, bólów brzucha. Kaca. Żeby Dziadek Mróz Wam jakieś podarki podrzucił. Żeby te święta były, kurwa, magiczne, pełne błogiego opier...wypoczynku, żebyście mogli choć przez te kilka dni oddawać się swoim pasjom, wyspać, leżeć sobie w łóżku chodźby do 15tej świadomi tego, że wstawać nam nie kazano, żebyście nie zatracili się w tej szarej masie, nie pozwolili wtłoczyć w ramy typowego obywatela, żebyście byli O-RY-GY-NAL-NI. Nie porzucajcie tych durnych marzeń, odwalić w pracy/na studiach swoje trzeba, ale żebyście mieli siłę na realizację swoich pasji, na coś więcej niż tylko pieprzony konsumpcjonizm i Zakuć-Zaliczyć-Zapomnieć, Wstać-Popracować-Zjeść-Spać. Bądzcie nadal tymi "pojebami-satanistami, co to żłopią piwo i se kośćmi jak te debile rzucają i o smokach gadajom".

Zycze Wam wreszcie, byście się szarpnęli na jakąś Historię Postaci, bez wymówek, że czasu nie było, bo wyśmieję:)

I w sumie wgle, co ja się produkować będę, mogłem się ograniczyć do NAJLEPSZYCH ŻYCZEŃ JAKIE ISTNIEJĄ: "Najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


Niech Moc będzie z Wami. I Niechaj nas wszystkich Dobry Pan Sigmar strzeże. Miło było Was poznać, mam nadzieję, że spotkamy się niedługo i podzielimy piwem tudzież chipsami. Chyba, że ktoś zakosi opłatek z domu, też byłoby miło.
No, jeśli ktoś dotarł do tego momentu, to ma u mnie +2pkt i uścisk dłoni mojej skromnej osoby, do odbioru w dni robocze od 18 do 20 w Domu Studenta nr 3, pokój 103a, na ul. Stanisława Konarskiego 3. Dziękuję, pozdrawiam. itd itp. i męski narząd rozrodczy.



To pisałem ja, Marcin vel sylvan

Offline

 

#2 2012-12-29 10:15:41

Szopen

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 26
Punktów :   

Re: Komunikat nr 1 z dnia 22.12.12

Dzięki wielkie Marcinie za życzenia, z przyjemnością się je czytało! Widzę, żeś nieco rozgoryczony, że Koniec Świata nie nastąpił!

Właściwie Polacy, niczym obywatele Praag, przeżywają permanentną Apokalipsę, a jej jeźdźcy w wersji z XXI wieku, uzbrojeni w sterty paragrafów, okrutnych piór i mściwych rozporządzeń, skazują dusze obywateli tego kraju na wieczne potępienie i obłęd. Tu Zło obstawia każde ważne stanowisko, tu Zło hołduje Złu, tu jest ŹLE nie być ZŁYM.

Więc właściwie może słusznie postąpił ów koniec świata? Może właśnie na tym będzie polegała światowa Apokalipsa, że wszyscy trafią do piekła? Tj. wszyscy obywatele kosmopolityczni wyemigrują do Polski, aby tam w płomieniach oczyszczającego cierpienia walczyć o nieśmiertelność swej duszy w nieustępliwej walce ze Złem? Kto wie... być może jacyś współcześni, bretońscy Błędni Rycerze grasują po tym kraju, rozprawiając się słowem i czynem z watahami i hordami Złego. Być może...

Atoli, w tych Złych czasach złego Złego życzę Wam wszystkim ułańskiej, sarmackiej fantazji przodków, którzy zażywawszy złotej wolności niechętnie kark gięli nawet przed samym Bogiem. Niechaj nie straszni będą Wam wszelacy pludracy, choć kraj się stacza - nie idźcie drogą dekadentyzmu. Cieszcie się nowym rokiem i bierzcie z życia - ile popadnie, garściami, ale nie wyłącznie dla siebie. Niech ten Nowy Rok, który się niebawem pocznie w przewrotnym łonie czasu, będzie owocny, abyście, gdy za rok usiądziecie w fotelu - tak jak ja teraz - w poświątecznej refleksji nad swym marnym żywotem, mogli stwierdzić, że to był dobry, pożytecznie wykorzystany czas, by był dumnym orderem waszych starań i walki o przetrwanie w Kraju Apokalipsy.

Życzę Wam powodzenia w tym największym roleplayu, jakim jest życie: Dobrych rzutów, wielu punktów szczęścia, ambitnych wyzwań i stałego rozwoju w charakterystykach!

Takoż i zawżdy, amen!:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkmgorkow.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.magia.pun.pl www.technikgeodezji.pun.pl www.extra-bakugan.pun.pl